Дата: 01.05.2024 15:14

Фото без описуНа виконання рішення 83 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 29 .03.24 року № 30 «Про замовлення Звіту з експертної грошової оцінки вартості земельної ділянки несільськогосподарського призначення що підлягає продажу» оголошується конкурс про відбір суб’єкта оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки вартості земельної ділянки несільськогосподарського призначення кадастровий номер:0520655900:02:001:0539, площею 0,0553 га, цільове призначення:03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що розташована на території Стрижавської селищної територіальної громади селище Стрижавка вулиця 40-річчя Перемоги,14 Вінницького району Вінницької області.

Місце проведення конкурсу: адміністративна будівля селищної ради розташована за адресою: вул. 40-річчя Перемоги,7 (2 поверх, зал засідань).

Дата та час проведення конкурсу :21 травня 2024 рік о 15.00год.

Об’єкт оцінки: земельна ділянка несільськогосподарського призначення кадастровий номер:0520655900:02:001:0539, площею 0,0553 га.

Кінцевий термін подання документів: 17 травня 2024.

Перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд: подається в запечатаному конверті до відділу земельних ресурсів апарату селищної ради складається з:

• конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо його не було визначено в інформації про оголошення конкурсу. Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;
  • документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки);
  • підтвердних документів.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:

заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності; інформація про претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Інформація про претендента містить:

наявність сертифіката суб’єкта оціночної діяльності та (або) відповідного документа, передбаченого статтею 6 Закону України «Про оцінку земель»;

інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки): кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів, наявність відповідної форми допуску до державної таємниці тощо.

Пропозицію щодо ціни надання послуг з оцінки; документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом з інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки); підтвердні документи має засвідчити підписом керівник суб’єкта оціночної діяльності.