У Стрижавській громаді вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2024 10:00

Фото без опису8 травня вшанували загиблих у часи Другої світової війни покладанням квітів до меморіалів, братських могил на території Стрижавської територіальної громади. Долучилися, зокрема, заступник голови Стрижавської громади Світлана Лендя, секретар селищної ради Валентина Медведська, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Олеся Марцинюк, старости, працівники селилищної ради та жителі громади.

У Стрижавській громаді вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні та загиблих у російсько-Українській війні, поклавши квіти до меморіалів, пам’ятників та братських могил у Пеньківці, Мізяківських Хуторах, Переорках, Лаврівці, Медвідці, Дорожному, Сосонці та Стрижавці.

Також вшанували пам’ять біля монументу на місці поховання 14-ти тисяч військовополонених, яких закатували фашисти у 1941-1943 рр., поблизу гітлерівської ставки «Вервольф», що у Стрижавці.
Cвята пам’ять про Другу світову війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої праці і водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!