12 травня в Україні відзначають День матері

Дата: 12.05.2024 15:38

Фото без описуДень матері – щорічне нагадування, наскільки важливою є роль матерів і на яку повагу вони заслуговують. Особливо в умовах нашої непростої реальності.

Голова Стрижавської громади Михайло Демченко висловив велику шану всім матерям, які чекають на своїх дітей з передової.
Низький уклін матерям, які захищають Україну зі зброєю в руках. Не забуваймо про матерів, які втратили синів і доньок у жорстокій війні, підтримуймо їх. Про це написав голова громади Михайло Демченко на свої сторінці у фейсбук.
Долі українських матерів – різні, та сила духу – незламна. Про їхні історії потрібно говорити голосно. Про вимушені переїзди, народження дітей під обстрілами, болісні втрати і щоденне тривожне очікування дзвінка з фронту. Про кращі чесноти, які матері у цей непростий час продовжують передавати дітям: доброту, чуйність, чуття справедливості

Говорити матерям про вдячність варто частіше, ніж раз у рік. Але сьогодні нехай вони відчують вашу любов з особливою силою, нехай пролунає бажаний дзвінок, нехай будуть теплі обійми. Цінуймо життя, бережімо матерів!