В Україні стартував Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 13.05.2024 15:00

Фото без описуВ Україні стартував Тиждень безпеки дорожнього руху, який є однією із найбільших інформаційно-просвітницьких платформ для привернення уваги суспільства до проблем дорожньо-транспортного травматизму в країні.
Співорганізатором тижня безпеки дорожнього руху є міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП»

Щороку, за різними статистичними даними, Україна втрачає в дорожньо-транспортних пригодах понад 3 тисячі своїх громадян, понад 30 тисяч травмуються. Основні причини ДТП із загиблими та травмованими: перевищення безпечної та встановленої швидкості руху; порушення правил маневрування; порушення правил проїзду перехресть; порушення правил проїзду пішохідних переходів; недотримання дистанції.

Громадянам нагадують про правила безпечного поводження на дорогах, пересування транспортом тощо та запрошують переглянути соціальні відеоролики «Безпечна країна очима дітей», що створені дітьми в межах молодіжного конкурсу робіт «Безпечна країна».
Відеоматеріали доступні за посиланням https://dopomogadtp.com/molod-za-bezpeku-dorozhnoho-rukhu-2/