90-річний ювілей відзначила жителька с. Пеньківки Марія Дідусенко!

Дата: 20.05.2024 08:33

Фото без описуПривітати іменинницю з ювілеєм завітали голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко,  начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення Ольга Тютюнник та староста Пеньківського старостинського округу Ірина Лісова.  Побажали здоров’я і добра та вручили пані Марії почесну грамоту.

Народилася Марія Дідусенко у Пеньківці 13 травня 1934 року. Тут навчалася та все життя працювала. Пережила повоєнні роки, голодомор. Згадує важку роботу на місцевій фермі, пізніше – роки в дитячому садочку, де працювала помічницею вихователя.

Марія Дідусенко виростила прекрасних сина й доньку. Тепер її тішать п’ятеро внуків, вісім правнуків та троє праправнуків. Єдине, що захмарює цей день, – невідома доля внука: він захищає Україну на фронті і безвісти зник 1,5 роки тому. «У такий нелегкий час я хочу миру для усіх українців, щоб закінчилася війна і наші діти, внуки повернулися додому», – додала ювілярка.

"Нехай кожна родина дочекається рідних додому. А вам, пані Маріє, бажаємо теплих років життя під мирним небом", - побажав ювілярці очільник громади Михайло Демченко.