Передали гуманітарну допомогу жителям громади та ВПО

Дата: 22.05.2024 12:05

Фото без описуГолова Стрижавської громади Михайло Демченко разом із Почесним консулом Латвійської Республіки у м.Вінниці Ігорем Скоромним та Елмаром Плявіньшем (Elmārs Pļaviņš) відвідали родини вимушено переміщених осіб, які покинули домівки внаслідок військової агресії росії. А також зустрілися з жителями громади, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Передали гуманітарну допомогу (продуктові набори) та фінансову допомогу, яку зібрали громадяни Латвії.

Поспілкувалися з кожною родиною. Історії людей – дуже різні. Чиєсь місто окуповане, і вони не можуть повернутися додому. Хтось залишися без даху над головою і знайшов прихисток у нашій громаді. Є діти, які залишилися сиротами і їх виховує бабуся.

Будьмо уважні до людей, які поруч.

Щиро дякуємо латвійському народу за підтримку та допомогу!