Поліція закликає: не залишайте в автомобілі дітей і тварин під час спеки

Дата: 22.05.2024 14:38

Фото без описуПоліція закликає: не залишайте в автомобілі дітей і тварин під час спеки — не наражайте їх на небезпеку

Друзі, на вулиці спекотно. Усього кілька хвилин, проведених у зачиненому автомобілі під палючим сонцем, можуть нашкодити.

Вам здається, що ви відлучаєтесь ненадовго, однак не помічаєте, як швидко минає час. Справа ще в тому, що, коли ви залишили автомобіль у тіні, то повернувшись, можете побачити його вже повністю на сонці.

За одну годину авто нагрівається до 70 градусів за Цельсієм, а в тіні – майже до 40-ка.

Тому ні в якому разі не залишайте у салонах автомобілів своїх дітей, тварин та ряд легкозаймистих предметів: запальнички, дезодоранти і навіть гаджети.

Тож будьте пильними! Бережіть найрідніших!