Проведено засідання виконавчого комітету

Дата: 22.05.2024 15:02

Фото без опису20 травня 2024 року під керівництвом голови громади Михайла Демченка відбулось позачергове засідання виконавчого комітету.

Члени виконкому підтримали проєкт рішення про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через постійно діючий робочий орган «Центр надання адміністративних послуг»  Стрижавської селищної ради:

• реєстрація актів цивільного стану;

• реєстрація/зняття з реєстрації мешканців;

• інші питання місцевого значення (містобудування, благоустрій, житло тощо;

• реєстрація нерухомості;

• реєстрація бізнесу;

• послуги соціального характеру, які надаються структурними підрозділами селищної ради.

Також, виконавчим комітетом було схвалено проєкт Програми інформатизації Стрижавської селищної територіальної громади на 2024 – 2026 роки.

Підтримали проєкт рішення сесії селищної ради «Про затвердження робочого проєкту та кошторисної документації» по об’єкту: «Нове будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття на території КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка».

Члени виконавчого комітету підтримали рішення про надання матеріальної допомоги жителям громади та проведення заходів до Міжнародного Дня захисту дітей в Стрижавській територіальній громаді у 2024 році.

Також було розглянуто низку питань стосовно опіки і піклування, житлових питань мешканців сіл і селищ нашої громади.