Повідомлення!

Дата: 23.05.2024 12:20

Фото без описуЗ метою проведення громадського обговорення на офіційному сайті Стрижавської селищної ради за адресою: https://stryzhavska-rada.gov.ua/  оприлюднена Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території в межах земельної ділянки з кадастровими номерами 0520655900:02:010:0283; 0520655900:02:010:0284, загальною площею 12,4432 га, для будівництва житлового кварталу ЖК «Ластівка» (варіант мікрорайону) по вул. Туристичній, 4 в смт Стрижавка, Вінницького району Вінницької області,що  розроблений на підставі завдання на проектування та  Рішення Стрижавскьої селищної ради № 33 від 24  жовтня 2023 року.

Строк громадського обговорення заяви – 10 днів з дати оприлюднення даного повідомлення.Контактна особа –начальник відділу містобудування та архітектури апарату Стрижавської селищної ради Рудий Володимир Степанович., тел.: (0432) 58-52-96.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси: Стрижавська селищна рада: Відділ містобудування та архітектури апарату Стрижавської селищної ради: 23210, селищі Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги, 7, тел.: (0432) 58-52-96. E-Mail адреса: vmbiastryz@ukr.net. Термін подання зауважень і пропозицій становить 10 днів з дня оприлюднення повідомлення.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки