День поліцейського офіцера громади!

Дата: 29.05.2024 12:16

Фото без опису28 травня в Лука-Мелешківській громаді провели захід в честь 6-ї річниці від дня заснування «Поліцейський офіцер громади».

В заході взяли участь голови територіальних громад: Стрижавської Михайло Демченко, Аграномічної Сергій Сітарський, Лука-Мелешківської Богдан Августович та заступник голови Якушенецької громади Людмила Грабова, начальник відділу поліції №3 Вінницького райуправління – підполковник поліції В'ячеслав Олійник та його заступник Денис Олениченко, начальник поліцейських офіцерів громади відділу поліції №3 Вінницького райуправління Віталій Коливайло.

В Стрижавській територіальній громаді на сьогодні один поліцейський офіцер – Петро Марчук, який за цей час добре зарекомендував себе, продемонструвавши відданість своїй справі, професіоналізм, сумлінність та наполегливість під час виконання службових обов’язків.

Голова Стрижавської громади Михайло Демченко привітав офіцерів громад з 6-ю річницею від дня заснування «Поліцейський офіцер громади».
«Дякую офіцери за самовідданість службі та професіоналізм, турботу і безпеку громад. Мені приємно те, що в наших громадах є підвищена безпека, яка призводить до результатів та спокою громадян. Зичу усім мирного неба, нових успіхів у роботі та перемоги Україні», - наголосив голова Стрижавської громади Михайло Демченко. Подякував за організацію голові Лука-Мелешківської громади Богдану Августовичу.

Учні закладів середньої освіти Стрижавської, Лука-Мелешківської, Агрнономічної та Якушинецької громад об'єдналися у цікавих змаганнях. Для них було організовано квест «Помічник шерифа».
Результати змагань:
 1 місце - Агрономічна громада;
 2 місце - Стрижавська громада;
 3 місце - Якушенецька громада;
 4 місце - Лука-Мелешківська громада.

Дякуємо усім учасникам змагань за кмітливість, силу, увагу та винахідливість. Дякуємо нашим поліцейським громади, що приділяють чимало уваги підростаючому поколінню.

Слава ЗСУ! Слава Україні! Героям Слава!