Славних 95 років зустрів житель села Дорожне Михайло Демченко!

Дата: 29.05.2024 21:39

Фото без описуСьогодні 29 травня свій 95-річний ювілей відзначив поважний та знаний житель села Дорожне – Демченко Михайло Данилович. Привітати іменинника завітали голова Стрижавської громади Михайло Демченко, староста Лаврівського старостинського округу Яна Пушечнікова, начальниця відділу соціального захисту та соціального забезпечення Ольга Тютюнник, завідуюча бібліотеки-філії с.Дорожне Марія Стаднік.

Завжди усміхнений і сповнений любові до життя, пан Михайло щиро ділиться досвідом і мудрістю, розповідає про пережиті роки.
Народився Михайло Демченко 29 травня 1929 року в Сосонці у багатодітній родині робітників. Сім’я мала 11 дітей, пережила важкі випробування: голодомор, Другу світову та повоєнні роки. Юність пана Михайла минула в Сосонці, а в 1954 році він одружився та переїхав до села Дорожного, де проживає й нині. До 70-ти своїх років працював у місцевому колгоспі «Дружба».

Разом із дружиною Ніною виховали двох чудових синів – Олександра та Віктора. Тепер у родині троє внуків та п’ятеро правнуків. Михайло Данилович проживає разом із сином Олександром та невісткою Євдокією. Помітно, що у їхній домівці панують любов, взаємна повага й розуміння. Ювіляр і досі не сидить на місці, активно допомагає дітям вести домашнє господарство.

"Дорогий Михайле Даниловичу, пам’ятаю нашу зустріч з нагоди вашого 90-ліття. Тепер мав приємність поспілкуватися з вами у ваші 95. Зичу вам прихильності долі, міцного здоров’я і затишку в родинному колі під мирним небом", - написав Михайло Демченко на своїй сторінці у Фейсбук.

З ювілеєм!