Ще один автомобіль допомагатиме на фронті

Дата: 30.05.2024 10:52

Фото без описуПередали мікроавтобус «Рено Мастер» нашому захисникові з Лаврівки Сергію Живелюку. Зокрема, 63-й окремій механізованій бригаді для перевезення боєприпасів. Зараз хлопці перебувають на херсонському напрямку.
Сергій на передовій із перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну. Він – штаб-сержант 1-ї батареї. Дякуємо йому та всім захисникам за щоденне протистояння ворогові.

Голова громади Михайло Демченко подякував  за надану гуманітарну допомогу почесному Консулу Латвійської Республіки у Вінницькій області Ігорю Скоромному, Міністерству оборони Латвії, Лаурі Шкредель та  її благодійному Фонду «Підприємці за мир», Ярославу Скоромному та благодійному фонду «Pun Fund». А також усім небайдужим людям, які долучалися до технічних робіт щодо автомобіля.

Важливе єднання, кожного і кожної на своєму місці.
Працюємо!