У Стрижавській музичній школі відбувся випускний

Дата: 05.06.2024 09:13

Фото без опису30 травня у Стрижавській музичній школі відбувся традиційний творчий звітний концерт, присвячений випускникам учнів музичної школи 2024 року. На захід завітали голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко, начальник відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму  Світлана Томусяк.

Цьогоріч Стрижавську дитячу музичну школу закінчили 11 учнів та учениць, які майстерно володіють грою на різних інструментах: Єлизавета Вишнівська, Ярослава Задорожна, Софія Григорьєва, Арсеній Каплінський, Наталія Куракіна, Дар'я Мусійчук, Роман Наконечний, Артем Святенко, Олексій Петрощук, Тарас Шевченко, Крістіна Клімова.

Ці хлопці й дівчата – переможці та лауреати шкільних, районних, обласних, всеукраїнських, міжнародних фестивалів і конкурсів. Вони переконані: музична освіта – то добра інвестиція в саморозвиток, розкриття своїх творчих здібностей і цінностей.
Традиційний вітальний концерт розкрив розмаїття талантів юних піаністів, бандуристів, гітаристів, вокалістів, хорових колективів. Усі присутні переживали справжні хвилини насолоди від мистецтва.

Голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко привітав випускників з новим початком творчого шляху:
"Дорогі випускники, нехай музика супроводжує вас у житті й надалі. Спасибі вашим викладачам за навчання, а батькам – за підтримку вашого творчого вибору. Нехай усім буде затишно під мирним небом. А музика – то шлях до кращого розуміння життя і творення прекрасного", - додав голова громади Михайло Демченко.

Вітаємо випускників із закінченням школи, нехай відкривається шлях у професійне майбутнє в мирній, незалежній Україні.