Оголошення! Про проведення подвірного обходу домогосподарств, домоволодінь в населених пунктах селищ Стрижавка та Славне

Дата: 06.06.2024 16:20

Фото без описуШановні мешканці селищ Стрижавка та  Славне!

Відповідно до пункту 5 розділу ІІІ. «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України», населений пункт - селище міського типу Стрижавка віднесено до категорії селища. В зв’язку з цим, на виконання  Закону України «Про офіційну статистику», відповідно до наказу Державної статистики України від 11.04.2016 року № 56 «Про затвердження Інструкції з ведення по господарського обліку в сільських, селищних та міських радах», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 травня 2016 року за  № 689/28819, прийнято рішення 81 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 05 березня 2024 року №7 «Про ведення  погосподарського обліку в селищі Стрижавка, селищі Славне», яким призначено уповноважених осіб - працівників селищної ради, що здійснюватимуть подвірний обхід домогосподарств, домоволодінь, збирання будь-яких наявних документальних свідчень та опитування населення, яке проживає в цих населених пунктах. До опитування буде залучатись особа, що відповідає за об’єкт погосподарського обліку, або за її відсутності – повнолітня особа, яка має безпосереднє відношення до об’єкта і спроможна надати достовірну інформацію про нього.

Просимо вас сприяти у проведенні вказаних заходів.

Виконавчий комітет Стрижавської селищної ради