Волейболісти з Сосонки здобули золоту медаль у змаганнях «Олімпійського лелеченя – 2024»

Дата: 07.06.2024 12:51

Фото без описуКоманда учнів Сосонського ліцею здобула перемогу на обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя 2024". Це щорічний захід, метою якого є популяризація олімпійських цінностей серед молоді, розвиток фізичної культури та спорту, а також залучення дітей до активного способу життя.

Змагання були запеклими, бо гравці кожної команди прагнули тільки перемоги. І от, показавши високий клас гри, наші Сосонські волейболісти перемогли у змаганнях показавши неперевершену гру та дух!

Вітаємо наших юних волейболістів з чудовим результатом! Їх наполегливість, воля до перемоги та віра у свої сили є прикладом для наслідування. На початку навчального року будуть представляти Вінницьку область на Всеукраїнських змаганнях.

Бажаємо команді подальших перемог, нових звершень та успіхів у спорті!