Дев’ятикласники Стрижавської громади отримали перший документ про освіту

Дата: 18.06.2024 17:00

Фото без опису205 дев’ятикласників Стрижавської громади отримали свій перший документ про освіту – свідоцтво про здобуття базової середньої освіти. Це випускники Лаврівського, Мізяківсько-Хутірського, Пеньківського, Сосонського та Стрижавського ліцеїв №1 і №2.

Привітати випускників завітали голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко, старости Пеньківського, Сосонського, Лаврівського, Мізяківсько- Хутірського старостинських округів та начальник відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму Світлана Томусяк.

Для цих дівчат і хлопців розпочинається нова життєва історія. Вони подорослішали і навчилися приймати перші рішення. Війна, що триває, зробила їх більш серйозними, адже ці діти є свідками боротьби за незалежність і свободу.

Голова Стрижавської ТГ побажав дітям світлого майбутнього в мирній, незалежній Україні.
"Будьте здорові і щасливі, вірте у свої сили, мрійте та творіть власне щастя. Набирайтеся сил улітку і впевнено перегортайте нову сторінку життя", - додав очільник громади Михайло Демченко.

Вітаємо випускників Стрижавської громади, бажаємо успіхів та світлої дороги у доросле життя!