Михайло Демченко привітав фермерів з професійним святом

Дата: 19.06.2024 16:30

Фото без описуПід час війни праця наших фермерів особливо цінна. Вони щоденно піклуються про врожаї та відроджують фермерське господарство. Вони годують фронт, займаються волонтерством, а деякі захищають рідну землю на передовій.

У Стрижавській громаді майже два десятки фермерських господарств. Маємо поля зернових культур, фруктові сади, теплиці. В умовах воєнних викликів та економічних загроз наші фермери продовжують утримувати продовольчу безпеку, продовжують сіяти і вирощувати.

Нехай завжди буде цінною ваша любов до рідної землі, дорогі земляки-фермери, нехай сприятливою буде погода в полі і в домівках. Хай земля віддає врожаями, а ваші мужність і сила духу лише міцніють!