Михайло Демченко привітав із Днем Святої Трійці

Дата: 23.06.2024 10:14

Фото без описуІз Днем Святої Трійці усіх, хто відзначає це свято за східним обрядом!

Здавна Трійцю шанують і вважають одним із найголовніших днів у церковному календарі, що знаменує собою зішестя Святого Духа на апостолів та символізує єдність Бога Отця, Сина і Святого Духа.

Також Трійця є частиною Зелених свят. Зелені гілочки у домівках і церквах нагадують про відновлення та нове життя, яке приносить нам Святий Дух.

У воєнний час ми особливо гостро відчуваємо потребу у Божій підтримці та захисті. Ми молимося за мир і спокій на нашій землі, за здоров'я та безпеку наших воїнів, які захищають українську свободу та незалежність. Нехай Свята Трійця благословить нашу країну, зміцнить нас у вірі та надії, і допоможе вистояти у час випробувань.