Мобільний адміністратор Стрижавської громади на виїзді
Період оновлення субсидій почався, тому побільшало звернень на отримання послуги «Мобільного адміністратора» Стрижавського ЦНАПу.
Вже не перший раз надаємо послуги з житлової субсидії та витягу з реєстру територіальної громади жительці Стрижавки, яка за станом здоров’я не може відвідати Центр надання адміністративних послуг.
З 1 жовтня Пенсійний фонд України (ПФУ) розпочав масовий перерахунок житлових субсидій на опалювальний сезон. Для більшості українців цей процес відбудеться автоматично, однак деяким категоріям громадян доводиться особисто звернутися для оновлення даних.
В Стрижавському ЦНАПі працює постійно-діюче робоче місце спеціаліста Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області. Крім того, для отримання цієї адміністративної послуги, ви можете звернутися до адміністратора ЦНАПу. А якщо стан здоров’я або вік (80+) не дозволяє особисто прийти до ЦНАПу – ми до вас приїдемо.
Замовляйте адміністративну послугу «Мобільного адміністратора» через чат-бот Свої або зателефонуйте до кол-центру ЦНАП (0432) 64-72-05
Необхідність особистого звернення щодо субсидій:
- Подає заяву на субсидію вперше.
- У складі домогосподарства відбулися зміни.
Громадяни зобов'язані інформувати ПФУ про будь-які зміни, що можуть вплинути на право отримання субсидії. В іншому випадку може статися автоматичний перерахунок на основі застарілих даних.
Умови отримання субсидії
Доходи для розрахунку субсидії враховуються за I та II квартали поточного року, а доходи у вигляді пенсії - за серпень цього ж року.
Заборгованість та виплати
Заборгованість за житлово-комунальні послуги понад 680 гривень може бути причиною для відмови у призначенні субсидії. Проте її можуть отримати особи, що уклали договір про реструктуризацію боргу чи надали документальне підтвердження сплати боргу.
